Polacy nie potrafią w pełni korzystać ze smartfonów

new-iphone_internet

Spora część mieszkańców naszego kraju posiada smartfony ( według danych z raportu Marketing mobilny w Polsce 2013/2014 liczba ta wynosi 44% ). Większość z tych osób nie potrafi w pełni wykorzystać tych urządzeń.

– Spora część użytkowników, którzy aktywnie korzystają ze smartfonów, tak naprawdę przegląda tylko internet, wykorzystuje przeglądarkę internetową lub różnego rodzaju komunikatory – twierdzi Konrad Latkowski, udziałowiec firmy analitycznej Grupa Manubia.

Być  może sami zauważyliśmy wśród swoich znajomych, krewnych lub innych osób to że często robią tylko zdjęcia, selfie, korzystają z internetu. Bywa tak że nawet nie wiedzą po co robić aktualizację, lub jak pobrać jakieś aplikacje…
     Aktywne korzystanie z tych urządzeń nie polega wyłącznie na korzystaniu z internetu, ale także na instalowaniu aplikacji które mogą bardzo ułatwić nam życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>